Меню сайту

Наше опитування

Чи візьмите ви участь у традиційному міському суботнику ?
Всього відповідей: 47

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Інтернет-посиланя

Верховна Рада України

Президент України

Урядовий портал

Вінницька обласна рада

Вінницька облдержадміністрація

Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Звернення громадян

Надання матеріальної допомоги з фонду депутата районної ради
Надання матеріальної допомоги
з фонду депутата районної ради
 здійснюється згідно положення,
          ЗАТВЕРДЖЕНОГО
рішенням №61 3 сесії районної ради
6 скликання від 6 січня 2011 року


Положення
про порядок використання коштів фонду депутата районної ради


1. Загальні положення
    1.1. Дане положення розроблено на виконання рішення 3 сесії районної ради 6 скликання від 6 січня 2011 року «Про районний бюджет на 2011 рік».
    1.2.  Фонд депутата утворюється і використовується для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та тим, які перебувають у складному матеріальному становищі і проживають на території району.

2. Джерела фінансування
    2.1. Фонд депутата районної ради утворюється за рахунок коштів районного бюджету.
    2.2. Загальна сума фонду та його розмір у розрахунку на кожного депутата визначається щорічно при затвердженні районного бюджету. Розмір фонду визначається для депутатів районної ради; голів постійних комісій; заступника голови, голови районної ради та голови райдержадміністрації.

3. Порядок використання
    3.1. Фінансування виплат з фонду здійснюється з бюджетів міста, селищ, сіл за рахунок коштів районного бюджету.
    3.2. Перерахування коштів депутатського фонду з районного бюджету до бюджетів міста, селищ, сіл здійснюється на підставі відповідно оформлених документів депутатами районної ради за поданням міського, селищних, сільських голів.
    Перерахування коштів здійснюється щоквартально по мірі використання коштів, але не більше однієї четвертої частини від річної суми.

    3.3. Підставою для використання коштів є:
    - заява громадянина на ім’я депутата районної ради;
    - акт обстеження матеріально-побутових умов, складений депутатом районної ради або комісією за участю депутата міської, селищної, сільської ради;
    - довідка відповідних установ (лікарні, міліції, пожежної частини тощо), яка засвідчує необхідність надання матеріальної допомоги;
    - інші документи.

    3.4. На підставі зазначених документів депутат районної ради приймає рішення про виділення матеріальної допомоги заявнику у вигляді в и с н о в к у та подає його відповідній міській, селищній, сільській раді за місцем проживання заявника для виплати.
    На підставі висновку депутата районної ради щодо виділення заявнику коштів з фонду депутата, відповідна рада сплачує цю суму заявникові при пред’явленні ним паспорта, копії довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду.
    3.5. У випадку дострокового припинення повноважень депутата районної ради:
    - право на використання коштів, нерозподілених попереднім депутатом, переходить до депутата, який за рішенням  районної виборчої комісії з виборів депутатів районної ради 6 скликання визнаний депутатом районної ради;
    - якщо мандат депутата залишається вільним до початку нового бюджетного календарного року, невикористані депутатом кошти фонду розподіляються між чинними депутатами  районної ради по всьому багатомандатному виборчому округу та одномандатних виборчих округах  у рівних частках.

4. Порядок звітування про використання коштів
    4.1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Мельник Н.Б.) сконцентрувати в районному бюджеті кошти фонду депутата районної ради, які обліковуються в бюджетах міста, селищ, сіл, за районною радою – головним розпорядником коштів.
    4.2. Міська, селищні, сільські ради, по мірі надходжень документів надають виконавчому апарату районної ради інформацію про потребу у виділенні з фонду депутата районної ради коштів згідно з додатком 3.
    4.3. Виконавчий апарат районної ради здійснює персоніфікований облік коштів фонду депутата районної ради, узагальнює інформацію, що надходить від міської, селищних, сільських рад і по мірі надходжень подає розподіл коштів до фінансового управління.
    4.4. Міська, селищні, сільські ради після отримання субвенції забезпечують виплату коштів на підставі документів передбачених підпунктами 3.3, 3.4 пункту 3 даного положення.
    4.5. Облік коштів фонду ведеться бухгалтеріями міської, селищних, сільських рад і відображається у звітності.
    4.6. Висновки депутатів районної ради разом з первинними документами зберігаються у бухгалтеріях міської, селищних, сільських рад.

5. Заключні положення
    5.1. Контроль за використанням коштів фонду депутата районної ради здійснює постійна комісія районної ради з питань планування, фінансів і бюджету.


Категорія: Звернення громадян | Додав: Роман (26.03.2011)
Переглядів: 2126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0