Меню сайту

Наше опитування

Чи візьмите ви участь у традиційному міському суботнику ?
Всього відповідей: 49

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Інтернет-посиланя

Верховна Рада України

Президент України

Урядовий портал

Вінницька обласна рада

Вінницька облдержадміністрація

Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Тиврівський район » Символіка району

Герб Тиврівського району
      


      Герб Тиврівського району має щитовидну форму. На верхній частині щита зображено фрагмент орнаменту трипільської культури – так званні «коні», що відображають історичне минуле – поселення тиверців – пращурів тиврівчан. Внизу щита зображено частину фортечної стіни, що є свідченням історичної минувшини, визвольної боротьби за свободу і незалежність. Герб перетинає смуга Південного Бугу. В центрі герба вінок, що складається з половини шестерні та половини дубового вінка. В центрі вінка три колоски, що символізують єднання  в праці трьох поколінь, достаток.
       Ці елементи – характеристика сучасної діяльності трудівників району, які поєднують сучасне промислове виробництво із сільським господарством. Дубовий вінок – символ  трудової звитяги, міці.
       Фон щита срібно-золотий: срібло – це символ покладів граніту, що є візиткою району, колір золота – золотий колос, золоті люди. Напис «Тиврів» червоно-малинового кольору, що символізує пам’ять, пролиту кров визволителів, колір козацьких знамен, що полум’яніли над могилою-курганом брацлавського полковника Данила Нечая. Над буквою «і» - крапка, як завершеність задуму, у вигляді сонця – символічного знаку Подільської губернії та хреста – символу духовності.
Категорія: Символіка району | Додав: Роман (22.03.2011)
Переглядів: 991 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: